Tag Archives: Portugalia

Porto – wynajem samochodów.

Porto – miasto w Portugalii, drugie co do wielkości w państwie. Leży u ujścia rzeki Douro, nad Oceanem Atlantyckim, w północnej Portugalii, jest głównym miastem regionu Wielkie Porto. Porto jest miastem atrakcyjnym pod względem turystycznym. Najważniejszym miejscem jest stare miasto wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Madera – wynajem samochodów.

Jeśli spojrzeć na wielkość Madery, trudno sobie wyobrazić, że wyspa ta ma wiele do zaoferowania! Od wielu zabytków, placów i ulic w stolicy Funchal po inspirujące ogrody, malownicze wioski. Znajdziesz też tam niesamowite krajobrazy, imponujące wulkaniczne jaskinie, surowa linia wybrzeża, piękne naturalne plaże. I choć na początku będzie się wydawało. że nie ma tak wiele do zobaczenia to wkrótce zdacie sobie sprawę, że jedna wizyta na Maderze po prostu nie wystarczy!

Lotniska w Portugalii – wynajem aut.

Porty lotnicze w Portugalii: Faro, lotnisko [FAO] wypożyczalnia samochodów Funchal, lotnisko międzynarodowe Madeira [FNC] wypożyczalnia samochodów Horta Airport [HOR] wypożyczalnia samochodów Ilha Terceira – Azory, lotnisko [TER] wypożyczalnia samochodów Lizbona, lotnisko [LIS] wypożyczalnia samochodów Ponta Delgada – Azory, lotnisko [PDL] wypożyczalnia samochodów Porto Santo – Airport [PXO] wypożyczalnia samochodów Porto, lotnisko [OPO] wypożyczalnia samochodów Santa […]

Portugalia – auta wynajem.

Portugalia, Republika Portugalska – państwo europejskie położone w zachodniej części Europy Południowej na południowym zachodzie Półwyspu Iberyjskiego. Jest najdalej wysuniętym na zachód państwem Europy, od północy i wschodu graniczy z Hiszpanią, a od zachodu i południa Portugalię oblewają wody Oceanu Atlantyckiego. Dodatkowo w skład Portugalii wchodzi szereg wysp położonych na Oceanie Atlantyckim, w tym Archipelag Azorski (Açores) i Madera (Madeira)

Nasze Top 10.

W tych krajach najczęściej wynajmujecie auta. Najpopularniejsza dziesiątka. Grecja – Kreta Grecja – Rodos Hiszpania – Teneryfa Portugalia – Madera Hiszpania – Lanzarote Hiszpania – Ibiza Włochy – Rimini Cypr – Larnaka Włochy – Sardynia Francja – Nicea