Tag Archives: Włochy

Sardynia – wynajem aut.

Na Sardynii znajduje się wiele zabytków i atrakcji turystycznych. Znajduje się tam wiele budowli z czasów rzymskich takich jak np: amfiteatry czy fragmenty fortyfikacji. Kolejne atrakcje to zabytkowe kościoły i katedry oraz liczne muzea i galerie.

Sycylia – wynajem aut.

Sycylia, jak każdy z regionów Włoch, posiada własną bogatą i unikalną kulturę, zwłaszcza w odniesieniu do sztuki, muzyki, literatury, kuchni, architektury i języka. Gospodarka Sycylii opiera się głównie na rolnictwie (sady pomarańczy i cytryny), tym samym wiejski krajobraz przyciągnął znaczące tłumy turystów, którzy bardzo sobie cenią jej naturalne piękno. Na Sycylii znajduje się również wiele zabytków archeologicznych i starożytnych, takich jak: Necropolis of Pantalica i Dolina Świątyń.

Rimini – wynajem samochodów.

Rimini to też największe kąpielisko na Riwierze Adriatyckiej. Przyciąga turystów swoimi piaszczystymi plażami oraz świetnie zagospodarowanymi kąpieliskami. Znajdziesz tam również mnóstwo zieleni jak i wspaniałe promenady pełne turystów i mieszkańców korzystających z atrakcji miasta

Rzym – Wieczne miasto – wynajem samochodów.

Rzym – wieczne miasto.

Rzym – stolica Włoch, miasto w środkowej części kraju w otoczeniu wzgórz, nad Tybrem, ośrodek administracyjny i polityczny; stolica i główne miasto regionu administracyjno-historycznego Lacjum. Światowy ośrodek turystyczny z bardzo bogatymi zabytkami starożytności i średniowiecza (kościoły, bazyliki, Koloseum, pałace, akwedukty, fontanny i wiele innych budowli), niezwykle bogate muzea, nowoczesne osiedla mieszkaniowe na przedmieściach.

Włochy – lotniska – wynajem aut.

Porty lotnicze we Włoszech, lista i mapa lotnisk we Włoszech oraz miejsca gdzie wynajmiesz samochód z auta24.com.

Włochy – wynajem samochodów.

Włochy od wieków stanowią centrum kultury i sztuki europejskiej. Miłośnicy architektury znajdą we Włoszech tysiące budowli reprezentujących niemal wszystkie style i epoki, a wśród nich etruskie grobowce, greckie świątynie Agrigento, normańskie katedry Cefal i Palermo, rzymskie Koloseum, Forum Romanum i najwspanialsze w świecie gmachy renesansu.

Nasze Top 10.

W tych krajach najczęściej wynajmujecie auta. Najpopularniejsza dziesiątka. Grecja – Kreta Grecja – Rodos Hiszpania – Teneryfa Portugalia – Madera Hiszpania – Lanzarote Hiszpania – Ibiza Włochy – Rimini Cypr – Larnaka Włochy – Sardynia Francja – Nicea