Category Archives: Francja

Nicea – wynajem samochodów.

Nicea – miejscowość i gmina we Francji, w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, w departamencie Alpy Nadmorskie.Nicea leży nad Morzem Śródziemnym, na Lazurowym Wybrzeżu. Jest to znany ośrodek turystyczny, kąpielisko morskie, uzdrowisko, ośrodek sportu i rozrywki (kasyna gry, coroczny karnawał, regaty, tereny hippiczne). Wzdłuż wybrzeża ciągnie bulwar o długości 7 km. Port handlowy, pasażerski i rybacki oraz międzynarodowy port lotniczy.

Paryż – wynajem samochodów.

Miasto w światowej kulturze zajmuje miejsce szczególne, nie tylko ze względu na to, że jest stolicą Francji i jednym z największych miast Europy i świata. To tu działają najbardziej znane domy mody, przybywają malarze i poeci.

Francja – wynajem samochodów.

Francja, Republika Francuska – państwo, którego część metropolitarna znajduje się w Europie Zachodniej, posiadające także zamorskie terytoria na innych kontynentach. Francja metropolitarna rozciąga się od Morza Śródziemnego na południu do kanału La Manche i Morza Północnego na północy, oraz od Renu na wschodzie do Zatoki Biskajskiej na zachodzie. Francuzi często nazywają swój kraj l’Hexagone (sześciokąt) – pochodzi to od kształtu Francji metropolitarnej.

Lotniska we Francji.

Poniższa lista przedstawia listę najważniejszych lotnisk we Francji: Caen, lotnisko [FR] (CFR) wypożyczalnia samochodów Brest, lotnisko [FR] [BES] wypożyczalnia samochodów Bordeaux, lotnisko [FR] [BOD] wypożyczalnia samochodów Biarritz, lotnisko [FR] [BIQ] wypożyczalnia samochodów Cherbourg, lotnisko [FR] [CER] wypożyczalnia samochodów Cambery Aix, lotnisko [FR] [CMF] wypożyczalnia samochodów Carcassonne, lotnisko [FR] [CCF] wypożyczalnia samochodów Geneva, lotnisko [FR] [GVA] […]