Category Archives: Hiszpania

Fuerteventura auta do wynajęcia.

Pierwszy hotel turystyczny na wyspie Fuerteventura został zbudowany w 1965 zaraz po wybudowaniu lotniska w Fuerteventura El Mattoral, zwiastowało to początek nowej ery dla wyspy. Fuerteventura, z 3000 godzin słonecznych w roku, jest umieszczone na arenie międzynarodowej jako główny ośrodek Europejskich wakacji.

Barcelona – samochody do wynajęcia.

Barcelona – miasto w północno-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, stolica prowincji o tej samej nazwie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii. Drugie co do wielkości miasto Hiszpanii. Główny ośrodek przemysłu kraju i finansowy regionu.

Wyspy Kanaryjskie – wynajem aut

Wyspy Kanaryjskie – archipelag górzystych wysp pochodzenia wulkanicznego położonych na Oceanie Atlantyckim na północny zachód od wybrzeży Afryki. Wyspy te należą do Hiszpanii i tworzą dwie prowincje: Santa Cruz de Tenerife i Las Palmas de Gran Canaria.

Majorka – wynajem samochodów.

Podobnie jak inne wyspy Balearów jak Ibiza, Formentera i Minorka, wyspa Majorka jest bardzo popularnym miejscem wypoczynku, zwłaszcza dla turystów z Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz w mniejszym stopniu, z Irlandii. Staje się też co raz bardziej popularna wśród turystów z Polski.

Hiszpania – lotniska – wynajem aut.

Poty lotnicze w Hiszpanii. Alicante, lotnisko [ALC] wypożyczalnia samochodów Almeria, lotnisko [LEI] wypożyczalnia samochodów Asturias, lotnisko [OVD] wypożyczalnia samochodów Badajoz, lotnisko [BJZ] wypożyczalnia samochodów Barcelona, lotnisko [BCN] wypożyczalnia samochodów Bilbao, lotnisko [BIO] wypożyczalnia samochodów El Hierro, lotnisko [VDE] wypożyczalnia samochodów Fuerteventura, lotnisko [FUE] wypożyczalnia samochodów Gibraltar, lotnisko [GIB] wypożyczalnia samochodów Girona, lotnisko [GRO] wypożyczalnia samochodów […]

Hiszpania – wynajem samochodów.

Burzliwa historia, która pozostawiła ślad w postaci bardzo wielu zabytków i licznych, bogatych w eksponaty muzeów oraz jeden z najcieplejszych klimatów na kontynencie sprzyjają masowej turystyce, która stanowi jeden z filarów gospodarki przynoszących znacznych dochodów.

Lanzarote, Hiszpania – wynajem samochodów

Lanzarote to jedna z 7 głównych wysp wchodzących w skład archipelagu Wysp Kanaryjskich. Jest to wyspa pochodzenia wulkanicznego, położona na Oceanie Atlantyckim ok. 125 km od wybrzeży Maroka. Należy do Hiszpanii.

Teneryfa – wynajem samochodów.

Teneryfa oraz sąsiednia wyspa Gran Canaria jest często nazywana kontynentem w miniaturze ze względu na kilka typów krajobrazu i kilka stref klimatycznych na nich występujących. Na Teneryfie znajdują się dwa obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO: wulkan Teide, który jest parkiem narodowym, oraz zabytkowe miasto La Laguna.

Ibiza, Hiszpania wynajem samochodów.

Najpopularniejszą celem dla turystów jest stolica wyspy – miasto Ibiza. W ciągu dnia sprzyja wypoczynkowi na jednej z tutejszych plaż, jak Playa de Talamanea, Figuerestes, Ses Salines, Es Cavallet i Playa d’en Bossa. Wieczorami miasto zamienia się w jedną wielką imprezę. Bary i kluby czynne są tu przez całą dobę. Znajdziemy tu także dobrze rozwiniętą bazę noclegową, skupiona głównie wokół plaż.